Abdulla Kapidani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Abdulla Kapidani entomolog dhe kryetar i klubit miqësor të boshnjakëve në Shqipëri. Autor i botimeve në vreshtarinë dhe mbrojtjen e bimëve

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]