Agrokosova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Agrokosova ishte kompani e ndërmareve të ndryshme bujqësore dhe tregtare në Kosova e krijuar pas luftës së dytë botërore.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]