Agropyrum

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Agropyrum

-
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: -
Klasa: -
Fisi: -
Familja: -
Grupi: Agropyrum
Grupi
  • Agropiruni zvarritës
    • (lat.Agropyrum repens)
  • Agropiruni zvarritës


P biology blue.png Ky artikull në lidhje me biologjinë është i cunguar. Ndihmoni dhe ju në përmirsimin e tij.