Ahmet Brahimaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ahmet Brahimaj, politikan, shqiptarë nga Kosova.

Brahimaj u bë i njohur për opinionin e gjërë me rastin e plasimit të tij si përfaqësues i Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit të Kosovës në Këshillin Drejtues të Teatrit Kombëtar të Kosovës në Prishtinë më 15 korrik 2011.[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ LajmKoha Ditore.


Society.svg Ky artikull në lidhje me Politika është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.