Albulena Balaj - Halimaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Albulena Balaj - Halimaj shqiptare nga Kosova dhe deputete e Kuvendit të Kosovës.


Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.