Alcubilla de las Peñas

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Alcubilla de las Peñas (Soria) Mapa.svg
Alcubilla de las Peñas, Soria, España, 2015-12-29, DD 81.JPG

Alcubilla de las Peñas është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.