Alda Kaçorri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Alda Kaçorri volejbolliste e njohur e Vllaznisë së viteve ’80 dhe njëkohësisht trajnerja e ekipit të të rejave të volejbollit të këtij klubi. Ndarë nga jeta më 24 mars 2016.


Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.