Aldealseñor

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Aldealseñor (Soria) Mapa.svg

Aldealseñor është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.