Aldehuela de Periáñez

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Aldehuela de Periáñez (Soria) Mapa.svg

Aldehuela de Periáñez është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.