Alsat Digital

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Alsat është platformë dixhitale satelitore dhe tokësore Shqiptare nga AlSat Sh.A.[citim i duhur]. AlSat, filloi transmetimet më 19 korrik të vitit 2017.