Amanda Lear

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Amanda Lear

Amanda Lear është këngëtare, piktore, aktore dhe prezantuese . Lindi më 18 nëntor 1939Hong Kong.

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]