Andrea Anastasi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Andrea Anastasi (9293459004).jpg

Andrea Anastasi është volejbollist dhe trajner italian, i lindur më 8 tetor 1960Poggio Rusco, Itali.