Jump to content

Angels With Dirty Faces

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Sugababes - Angels With Dirty Faces (2002)

Angels With Dirty Faces është një album i grupit Sugababes.Anetaret gjate realizimit te ketij albumi ishin: Keisha Buchanan , Mutya Buena dhe Heidi Range, albumi u realizua në vitin 2002.

Përmbajtja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 1. "Freak Like Me" 3:19
 2. "Blue" 3:58
 3. "Round Round" 3:59
 4. "Stronger" 4:02
 5. "Supernatural" 3:39
 6. "Angels With Dirty Faces" 3:50
 7. "Virgin Sexy" 3:47
 8. "Shape" 4:12
 9. "Just Don't Need This" 3:32
 10. "No Man, No Cry" 3:34
 11. "Switch" 3:39
 12. "More Than A Million Miles" 3:26
 13. "Breathe Easy" (Acoustic Mix) 4:01
 14. "Round Round" (Alternative Mix) 6:07