Antigona Nimani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Antigona Nimani shqiptare nga Kosova. Ish realizatore dhe folëse në Televizionin e Prishtinës.


Stub biografi.png Ky artikull në lidhje me Biografia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.