Arcos de Jalón

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Arcos de Jalón (Soria) Mapa.svg

Arcos de Jalón është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.