Ardiana Hobdari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ardiana Hobdari Ambasadore e Jashtëzakonshme dhe Fuqiplotë e Republikës së Shqipërisë në Republikën e Greqisë nga prill 2017 e në vazhdim.

Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.