Argjinarja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Argjinarja është një bimë barishtore që mbillet, e cila përdoret për tu ushqyer duke e bërë gjellë, etj.


P biology blue.png Ky artikull në lidhje me biologjinë është i cunguar. Ndihmoni dhe ju në përmirsimin e tij.