Ariana Qatipi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Arjana qatipi Lindi me 25 shkurt 1977 ne Tirane. Ka interpretuar ne filmat shqiptar Ngjyrat e moshes dhe Pas fasades, është dhe gazetare ne TVSH.

Filma[redakto | përpunoni burim]

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.