Artery Recordings

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Artery Recordings është një kompani distributive Amerikane e inqizimeve e cila primare e ka punk-in, hardcore-punk-in, metalcore-in, deathcore-in dhe post-hardcore-in.

Grupes[redakto | redakto tekstin burimor]

Weblinks[redakto | redakto tekstin burimor]