Artur Krasniqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Artur Krasniqi.jpg

Artur Krasniqi është një pastor shqiptar i cili shërben në kishën ungjillore protestante "Bashkësia e Popullit të Zotit", në Prishtinë. Ai ka qenë bashkëthemelues dhe drejtues për dy mandate te Kisha Protestante Ungjillore e Kosovës.[nevojitet citimi]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]