Arvana

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Arvana
Municipality
Country Azerbaijan
RayonYardymli
Popullsia
 • Gjithsej520
Zona kohoreUTC+4 (AZT)
 • Verës (DST)UTC+5 (AZT)

Arvana është një fshat dhe komune ne rajonin Yardymli te Azerbajxhanit. Ka një popullsi 520 banore.

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Stampa:Yardymli Rayon Stampa:Yardymli-geo-stub