Atdheu na Bashkon

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Lëvizja Atdheu na Bashkon është një organizatë mjaft e re, por ka qëllime dhe një program afatgjatë, që nëse realizohet do të jetë një gjë shumë pozitive për diasporën shqiptare. Lëvizja ka dëshirë t`i bashkojë të gjitha forcat intelektuale, por edhe afaristët shqiptarë, nën një ombrellë, që t`u përkushtohen problemeve në atdhe.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]