Autauga County

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Autauga County është një nga 67 Countetshtetin federal AlabamaShtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shih dhe këtë[redakto | përpunoni burim]