Balvani i Epërm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Balvani i Epërm
Горни Балван
Fshat
noform
Vendndodhja
Balvani i Epërm is located in Maqedonia e Veriut
Balvani i Epërm
Balvani i Epërm
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Karbincë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 351 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2207
Prefiksi (+389) 032
Targa ST
Koordinatat 41° 50′ 31″ Veri

22° 11′ 57″ Lindje

Popullsia 57 banorë (2002)