Bayubas de Arriba

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bayubas de Arriba (Soria) Mapa.svg

Bayubas de Arriba është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.