Beaver County (Utah)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Beaver County është një nga 67 Countetshtetin federal UtahShtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]