Belbëzimi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Belbëzimi është çrregullim në komunikim, që prek rreth 1% të popullsisë së botës.

Shih edhe[redakto | redakto tekstin burimor]

Belbëzimi, shkaqet, pasojat dhe mundësia e korrigjimit