Beqar

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Një beqar është një burrë që nuk është dhe nuk ka qenë kurrë i martuar.

Beqare[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

I referohet një femre që nuk është dhe nuk ka qenë kurrë e martuar.

Referenca[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]