Besa Baftiu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Besa Baftiu shqiptare nga Kosova dhe deputete e Kuvendit të Kosovës.[1]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.