Bija e Maharaxhait

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Bija e Maharaxhait (origjinal. The Maharaja's Daughter) është një film i prodhuar nga Italia në vitin 1994, i xhiruar në SHBA dhe Indi.

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]