Bill Irwin

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bill Irwin
Bill Irwin - Cropped.jpg
Informacione personale
Ditëlindja 1950
Vendlindja Santa Monica, California, U.S.

Williams Mills "Bill" Irwin lindi më 1950. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.