Billy Mays

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Billy Mays
Billy Mays Portrait Cropped.jpg
Mays, 2009
Informacione personale

William Darrell Mays, Jr. lindi më 1958. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.