Blendi Klosi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Blendi Klosi.jpg

Blendi Klosi është deputet i Partisë Socialiste në Kuvendin e Shqipërisë dhe ministër i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë.