Blerim Gjoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Blerim Hajriz Gjoci ( lindur më 27 gusht, 1972) është një aktor shqiptar nga Kosova.

Biografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Karriera[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]