Bogorodica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bogorodica
Fshat
noform
Vendndodhja
Bogorodica is located in Maqedonia e Veriut
Bogorodica
Bogorodica
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Juglindor
Komuna Gjevgjeli
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 34 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1481
Prefiksi (+389) 034
Targa GE
Koordinatat 41° 08′ 26″ Veri

22° 32′ 56″ Lindje

Popullsia 1.001 banorë (2002)