Bubulina Lajçi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Bubulina Lajçi Ka lindur në Prishtinë në vitin 1983. Aktore shqiptare nga Kosova dhe bija e aktorit Çun Lajçi. U nda nga jeta në moshën 34-vjeçare më 19 dhjetor 2017.