Buddy Hackett

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Buddy Hackett
Informacione personale
Ditëlindja 1924

Leonard Hacker lindi më 1924. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.