Bujqësia Shqiptare (revistë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bujqësia shqiptare (revistë).JPG

"Bujqësia Shqiptare" revistë e Ministrisë së Bujqësisë, ushqimit dhe mbrojtjes së konsumatorit e Republikës së Shqipërisë.

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]

http://www.mbumk.gov.al/index.php?option=com_content&view=article&id=463&Itemid=602&lang=en