C-4 (rapper)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Rafael Vaca Aguinaga (i lindur në 1975, më i njohour si "C-4" dhe "C-Kuatro", është një rapper meksikan.

Albumet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • El Peso De Una Pluma (2004)