Cabrejas del Pinar

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Cabrejas del Pinar (Soria) Mapa.svg

Cabrejas del Pinar është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.