Calatañazor

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Calatañazor (Soria) Mapa.svg

Calatañazor është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.