Carlos Alazraqui

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Carlos Alazraqui
Carlos Alazraqui at Flappers in Burbank 20190706 (cropped).jpg
U lind në1962
TitulliAlazraqui, 2019

Carlos Jaime Alazraqui lindi më 1962. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.