Carlos Alazraqui

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Carlos Alazraqui
Carlos Alazraqui at Flappers in Burbank 20190706 (cropped).jpg
Alazraqui, 2019
Informacione personale

Carlos Jaime Alazraqui lindi më 1962. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.