Castle Dale

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Castle Dale është një nga 29 Zyra qendrore në shtetin federal UtahShtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]