Cera

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Cera
Fshat
Vendndodhja
Cera is located in Maqedonia e Veriut
Cera
Cera
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Kamenicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1.031 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2304
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 42° 03′ 34″ Veri

22° 30′ 31″ Lindje

Popullsia 379 banorë (2002)