Chris Edgerly

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Chris Egderly
Informacione personale
Ditëlindja 1969

Christopher "Chris" Edgerly lindi më 1969. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.