Chris Pratt

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Chris Pratt

Chris Pratt lindi më 21 Qershor 1979, është një aktor amerikan. Ai u bë i famshëm me rolin e tij në filmin Guardians of the Galaxy.

 Commons: Chris Pratt – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale