Cubo de la Solana

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Cubo de la Solana (Soria) Mapa.svg

Cubo de la Solana është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.