Dana Gould

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Dana Gould
DanaGouldSDCC2017.JPG
U lind në
Dana Gould

1964
TitulliGould më 2017

Dana Jonathan Gould lindi më 1964. Është një aktor dhe komedian.