David Herman

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
David Herman
Informacione personale
Vendlindja Nju Jork Qyteti, Nju Jork, SHBA

David Herman lindi më 1967. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.