David Horovitch

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
David Horovitch
Informacione personale
Ditëlindja 11 Gusht, 1942
Vendlindja London, England, U.K.

David Horovitch lindi më 11 Gusht, 1942London, England. Ishte një aktor dhe komedian.

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.